Totobo Bayilik

Totobo Bayiliği ve Alt bayiliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

totobo üyelik için whatsap üzerinden iletişime geçebilirsiniz

+90 534 373 93 09  nolu numaraya yaza bilir yada sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Totobo ile başlayan bir çok internet sitesi olmasına karşı totobo’nun resmi web sitesi totoboyna.com’dir. Kapalı devre oyun sistemine sahip olan totobobayi sitesinin binlerce bayisi bulunduğundan bu bayiler totobo ile alakalı siteler satın alıp internet üzerinden bir çok iddaa oyuncusuna ulaşmayı hedeflemektedir. Değişik reklam ve bonuslar ile bayiler oyuncularını arttırmaya çalışmaktadır.

Totobo Anabayi Nasıl Olurum?

Totoboyna.com ana bayilerin en büyük özellikleri bir çok alt bayilikler oluşturup bunları kontrol altında tutabilmesidir. Size verilen giriş bilgileri ile alt bayilerinizi kolayca admin panelinizden açabilirsiniz. Açacağınız alt bayiliklere kendi kasanızdan dilediğiniz kadar bakiye aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Alt bayilerinizin oyuncularının kuponlarına kadar ulaşabilir ve gerekli kontrolü sağlayabilirsiniz.

Ödüllü alt yapısı ile hem alt bayiler edinebilmek hemde kapalı devre olmasına rağmen oyun sitesine oyuncu yönlendirmek çok kolay.

Bayilik sistemimiz ön ödemeli köntör sistemi ile çalışır. Anlaşma sağladığınız bayilik kar oranı sonrası yapacağınız peşin ödeme karşılığında hesabınıza bakiyeniz yüklenir ve bu bakiye ile ticaretinize yön verebilirsiniz.

Totobo Bayi(Alt Bayi) Nasıl Olurum?

Biz sizlere dünyanın en iyi alt yapısına sahip, oyun oranları ve seçenekleriyle 2 milyona yakın oyuncuya ulaşmış bir oyun sitesi bayiliği sunuyoruz. İnternet ortamında veya real’de çevrenizdeki oyun oynayan arkadaşlarınızı bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna edebilecek kapasiteye sahipseniz para kazanmanız çok kolay.Arkadaş çevrenizi bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna ettikten sonra yapmanız gereken sadece ticaretinizi takip etmek. işinizin başında olduğunuz sürece zarar etmeniz mümkün değil. Maddi anlamda hiç bir riski olmayan bayilik sistemi ile oyun sektöründe siz de kazananlar arasında yerinizi alabilirsiniz. Bayilik için her hangi bir kimlik bilgisi talep etmiyoruz. Bizim için önemli olan bayilik kriterlerimizin yerine getirilmesi. Bayilik talepleri süresince talep ettiğimiz sadece ön ödemeli kontör sistemi. Bayilik anlaşması yaptığınız kar oranı doğrultusun da bayilik kasanıza yüklenecek olan bakiyenin ödemesini yaptığınız dakika itibari ile artık sizde bir bayisiniz. Bunun için en düşük kontör alımı 5000 TL’dir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Sistem nasıl çalışır…Size bir internet adresi veriyoruz. Telefonunuza veya bilgisayarınıza her hangi bir uygulama yada program indirmeden kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz. Öncede ödemesini yapıp yüklediğiniz oyun bakiyesi ile sınırsız oyuncu yaratabilir ve bu oyunculara bakiyeleri istedikleri miktar da dağıtabilirsiniz.

Bir oyun severi kendi bayiliğiniz üzerinden oyun oynamaya ikna ettiğiniz de ona bir hesap açıyor ve hesabına istediği bakiyeyi yüklüyorsunuz. Yaratığınız kullanıcı adını ve şifreyi oyuncunuza verdikten sonra oyunucunuz 7 gün 24 saat totobobayi.biz oyun sitesin de oyunlarını yapabilir. Bu işlemleri çok basit bir şekilde sadece 30 saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncu ödemelerini siz karşılıyorsunuz.

Artık sizde bir bayi olduğunuzdan oyuncu ödemelerini siz karşılıyorsunuz. Sizlere sunduğumuz yüksek kar oranları ile kazanç sağlayacağınızdan riski de siz alıyorsunuz. Hemen panik yapmayın. Bayilerimiz arasında bir haftayı ekside tamamlayan bayi sayısı neredeyse yok denecek kadar az. Bir bayinin bir haftayı ekside bitirmesi gerçekten de çok zor.

Bayiliğin içerisinden birden fazla oyuncu olduğu sürece bayiliğiniz içerisin de zarar etmeniz mümkün olmaz. Çok büyük hatalar ve yanlışlar yaparak ticaretinizi sekteye uğratmaz iseniz bayilik ile para kazanmanıza hiç bir engel yok.

Kazanan oyuncunuzun parasını kaybeden oyuncunun ödediği para ile fazlasıyla karşılıyor kasanız. Yani oyuncular kendi aralarında al ver yaparken aradaki karı siz alıyorsunuz.

Eğer bu kriterlere uygun ve bu işin altından kalkabileceğinize inanıyorsanız sadece küçük bir sermaye ile hemen başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece iletişime geçerek bizle bayilik anlaşması yapmak ve anlaşılan kar oranı ile ödemenizi yapıp kontörünüzü almak.

Bayilik için daha detaylı bilgiyi lütfen Canlı Destek hattından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olacak uzman müşteri temsilcilerimiz 7/24 hazır.